Energonośniki

Magazyn energii – koszt 40 tys. pozwala zmagazynować energię elektryczną na jeden dzień, na dwa dni? Trwałość jak dobrze pójdzie 10 lat. Ma to sens? Mamy trzy 11 kilogramowe butle z gazem. Dzięki nim jesteśmy wstanie wytworzyć energię elektryczną przez może 3 dni. Olej napędowy/opałowy – ile kosztuje zbiornik o pojemności 1000 litrów?

Ekogroszek

Ekogroszek ma jedną bezdyskusyjną zaletę, że go mam! Kupiłem i wiem ile mnie będzie kosztowało ogrzewanie w sezonie 2022/2023. A ile będzie kosztował prąd, gaz, benzyna na jesień? Ile i jakim kosztem jestem wstanie zmagazynować gazu, benzyny?

5 ton węgla zabezpieczy nam sezon grzewczy 2022/2023. Można składować pod gołym niebem. Koszty ogrzewania mamy ustalone na najbliższy rok.

Karlik Ekogroszek jest polskim, nowoczesnym paliwem węglowym o wysokiej wartości opałowej przekraczającej 26 MJ/kg, co pozwoli na dłużej zapomnieć o konieczności uzupełniania paliwa w kotle.

Stabilne uziarnienie produktu (od 6 do 25 mm) czyni go szczególnie przydatnym do wykorzystania w węglowych kotłach automatycznych dając więcej spokoju w zakresie obsługi kotłowni.

Niska zawartość zanieczyszczeń fizycznych i chemicznych oraz wilgoci ograniczają do minimum emisje gazów i pyłów. Stosowanie tego ekogroszku w prawidłowo użytkowanych kotłach 5 klasy lub ecodesign daje gwarancję taniego, ekologicznego ciepła.

Zalecamy stosowanie paliw i sprawdzenie zgodności parametrów zgodnie z instrukcją dołączoną do kotła przez producenta.

Karlik Ekogroszek 1000 kg luz